Strona główna
Challenge Gdańsk – 21.06.2026
Energy Events jako organizator imprezy Challenge Gdańsk 2026 zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w wolontariacie - do pomocy w obsłudze tego sportowego wydarzenia. To zaszczytne wyróżnienie i zaufanie. Wczesnym rankiem w niedzielę 21.06.2026 aż 17 uczniów z klas VI-VIII wraz z opiekunami (Panem Dyrektorem J. Wiśniewskim i Panem A. Muellerem) aktywnie włączyło się do akcji. Naszym zadaniem było umiejętne podawanie przejeżdżającym kolarzom wody butelkowanej, a także izotoników w bidonach, bananów lub odżywczych żeli albo batoników. Dla uczniów to niezwykła przygoda i ciekawe doświadczenie.
Wycieczka do gdyńskiego centrum zabaw MrGorilla
We wtorek 9.06.2026 r. uczniowie klasy V w towarzystwie dwóch przedstawicielek klasy IV udali się do miejsca, w którym duch kina unosi się w każdym miejscu. Odwiedziliśmy gdyńskie centrum zabaw MrGorilla, które powstało w budynku dawnego studia filmowego i jest bardzo silnie inspirowane popkulturowymi postaciami czy motywami współczesnej kinematografii. Nasza wizyta rozpoczęła się od swobodnej zabawy uczniów korzystających z zabudowanego placu zabaw, w którym znajduje się najwyższy "małpi gaj" w Polsce, szybkie zjeżdżalnie, wielopoziomowy labirynt przejść z przeszkodami, siatkami wspinaczkowymi, czy kręta zjeżdżalnia w kształcie dyni. Następnie odbyliśmy warsztaty "Pizza fun", podczas których każdy uczeń stworzył autorską pizzę. Odbyliśmy także projekcję filmów krótkometrażowych, która miała miejsce w kameralnym kinie. Swoją obecnością zaszczycił nas także Bumblebee wywodzący się z serii
Dzień Dziecka w Warszawie! – 01.06.2026
Dzień Dziecka w Warszawie? – Tak, to już tradycja naszej szkoły! Organizatorem tych wycieczek od trzydziestu lat jest Dyrektor Jerzy Wiśniewski, nauczyciel historii i wos. Jak zwykle wczesnym rankiem, pociągiem Pendolino, uczniowie z najstarszych klas wyjechali do naszej stolicy. Najpierw byliśmy w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Tam poznaliśmy postać marszałka, ideę walki o niepodległość i pracę nad budową państwa. Wzięliśmy udział w zajęciach „Walka słowem wczoraj i dziś. Warsztaty z przeciwdziałania fake newsom”. Muzeum jest w leśnym parku o powierzchni 4 ha, ale serce bije w dworku „Milusin”.
Aktywny Dzień Dziecka – 01.06.2026
W naszej szkole poniedziałek 1 czerwca 2026 r. przebiegał pod hasłem „Aktywny Dzień Dziecka”. Tego dnia na uczniów czekało wiele sportowych atrakcji, dobra zabawa i wyzwalanie pozytywnej energii. Dzieci brały udział w 8 stacjach (stanowiskach) ruchowych, związanych z biegami, rzutami oraz różnymi zadaniami sprawnościowymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też dodatkowe atrakcje, np. bumper ball, park linowy, rzuty w płachtę oraz łowienie rybek. Uczniowie chętnie podejmowali kolejne wyzwania, świetnie się bawiąc. Atmosfera wydarzenia była bardzo radosna i pełna śmiechu! Na zakończenie każdy uczestnik został nagrodzony słodkim poczęstunkiem. W pamięci uczniów Dzień Dziecka zapisał się jako aktywny, pogodny i pełny wrażeń!
Wyniki konkursu "Orzeł Matematyczny"
Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”. W zmaganiach wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły.
Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z wymagającymi zadaniami sprawdzającymi logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów oraz wiedzę matematyczną.
Logowanie
Galeria zdjęć
- brak danych